#kievfprog 2017.1

Institute of Mathematics NAS of Ukraine

March 18 – March 19, 2017


З кожним днем наше суспільство стає більш залежним від комп'ютерних систем, які використовуються у всіх галузях від обслуговування критичних аспектів економіки, оборони до урядування та ін. При цьому коректність та надійність програмного забезпечення набуває вирішального значення.


З іншого боку сучасна широта розвитку математичних понять та глибина абстрацій росте такими темпами, що ключового значення починає набувати автоматизоване формальне доведення теорем. Такий підхід не тільки спрощує комунікацію ідей та перевірку коректності доведень, але і дає можливість застосовувати розвинути абстрактні математичні теорії на практиці.


Ця конференція має на меті стати майданчиком для спілкування між фахівцями різних облатей знань, як математичних так і суто прикладних, спрямованих на IT-технології та  надати учасникам можливість поділитися своїми знаннями та доторкнутись основних ідей і методів функціонального програмування, теорії мов програмування, поняття теорем як типів, теорії категорій як бази архітектури та алгоритмів тощо.


Планується, що цей одноденний воркшоп дасть поштовх для започаткування в Інституті математики НАН України спільного міждисциплінарного наукового семінару на цю тематику, який дасть можливість зблизити фундаментальні математичні методи і теорії із практичними запитами, що виникають в реальних сферах сертифікованого програмування.Conference Information